לוגו עם כיתוב Google Plus Facebook Pinterest twitter instagram whatsapp mail
/

בוגרות
מרוצות

סיעור מוחות איתך לאורך כל הדרך וגם אחרי

לפגישת יעוץ והרשמה
3295

בוגרות מרוצות

685

מעסיקים מרוצים

851

עסקים עצמאים

הבוגרות של סיעור מוחות כובשות בסערה כל משרה פנויה בשוק העבודה במשרדי הפרסום,במערכות העיתונים, בארגונים השונים, בחברות הדיגיטל, בבתי הדפוס יש רוב מכריע של בוגרות סיעור מוחות שמשולבות במחלקות השונות. בנוסף מאות בוגרות שהקימו עסקים עצמאיים ומתפרנסות ברווח.

מאז שהכרתי את 'סיעור מוחות' המבט שלי על העולם השתנה תמיד הרגשתי שם בת בית ותמיד היתה אוזן קשבת. כל הכלים והיכולות שיש לי הכל בזכות 'סיעור מוחות'
רחלי ברנשטיין סטודיו עצמאי ארטופ
כש'סיעור מוחות' מפנים לעבודה תמיד זה עובד! הם דואגים באמת לתלמידות שיעבדו ולא ישארו רק עם תיק עבודות.
אילה פריי פרסום אפיקים
'סיעור מוחות' זה לא עוד מקום לימודים, זה המקום ללמוד, להתפתח ולהצליח. סיעור מוחות זה משפחה חמה ועוטפת שתומכת, מלווה ועוזרת לאורך כל הדרך.

אסתי ויסלובסקי פרסום פידבק
העזרה והדאגה של 'סיעור מוחות' שכל אחת ואחת תמצא עבודה מיד בסיום הקורס לא נתפסים! ליווי צמוד ומעקב אחרי התיק עבודות שמספיק ישכנע את המעסיק, טלפונים בשעות הזויות כדי לגרום לי לקבל משרה מסוימת מקום שכיף להתמקצע בו!
הודיה ויצמן פרסום מילר פוינט
המוחות של סיעור מוחות לא שקטו ולא נחו עד שמצאתי עבודה מכובדת. בעצם כל מה ששלי, שלהם הוא.
דבורי קרפ פרסום אגס בראשית
'סיעור מוחות', אחד הדברים הטובים ביותר שקרו לי. יצאתי לשוק עם ידע מקצועי, ופרקטי והמון עידוד ותמיכה.
מירי שרייבר פרסום אוורסט
אני ממש מתגעגעת לסיעור מוחות, מתגעגעת לאווירה ולמקצועיות. ההשקעה והמסירות שהשקעיו בי, הרצון שאצליח, האמון שנתנו בי, הזמן והשעות הנוספות עם מורות שיכוונו ויעזרו לי להגיע לאן שהגעתי.
יעל יאיר עצמאית
היום אני עורכת וידאו, בעיקר אפטריסטית, בכל פעם שאני עובדת על תסריט או עיצוב לסרט אני שמה לב שהעיצוב הוא פשוט נהפך לחלק נכבד ממני. הרעיונות פשוט יושבים לי על הלב, על הרגש, על הנשמה. לימדו אותי לא רק לחשוב נכון, לימדו אותי להרגיש נכון.
מירי טננוולד הפקות ווידאו עצמאית
בזכות סיעור מוחות אני עובדת היום במשרד גדול ומוביל ומפרנסת את ביתי בכבוד.
רחלי אלוני Malam Team
'סיעור מוחות' הקנה לי את הכלים המתקדמים ביותר לעבודה, ההבנה בעיצוב ושיפור משמעותי ברמת הביצוע. היכרות מעמיקה עם כל עולם הפרסום. וגם המון ביטחון עצמי לגשת לכל פרויקט בביטחון ובלי כל חשש.
מוריה בר-שלום מותג בפרסום
כאחת שמתעסקת בתחום הגרפיקה כבר למעלה מ-10 שנים עברתי במקומות לימוד רבים, למדתי אף בכאלה שנחשבים מתחרים של 'סיעור מוחות', בשום מקום לא נתקלתי בשלמות שיש ב'סיעור מוחות'. ידע מקצועי מהטופ שבטופ, מענה מקצועי און-ליין בכל שעות היום, מסירות אינסופית לתלמידות ומאמצים כבירים לשלב אותם בשוק העבודה, אני עצמי קבלתי כמה הצעות עבודה דרך 'סיעור מוחות', והשידרוג שעברתי מאז שלמדתי שם הוא פשוט אדיר.
מיכל הירש סטודיו עצמאי
בקושי מצאתי זמן לכתוב כמה מילים, והכל בגלל 'סיעור מוחות' שמספקים לי כל הזמן עבודה ושולחים אלי עוד ועוד לקוחות. בנוסף סידרו לי עבודה קבועה במשרד פרסום 'אגס בראשית'. סעור מוחות הביא אותי לרמת ביצועים גבוהה ביותר, למחשבה עמוקה לפני כל יצירה. גם כיום, אני תמיד יכולה להתייעץ, לקבל הכוונה, ולשמוע חוות דעת כי הם תמיד כאן בשבילי! 'סעור מוחות' - ידליק לך יותר ממנורה אחת. זה עובד מניסיון!
רותי יוסקוביץ פרסום אגס בראשית
קבלתי כלים אגדיים ב'סיעור מוחות' כלים שנתנו לי את הכח לפרוץ החוצה
מיכל קלינבסקי מנהלת פרסום קלימקס
גאה להיות בוגרת השנתון הראשון של בית ספר בעלת משרד גדול ומצליח 'טופ', למה דווקא סיעור מוחות? בגלל המרצים הטובים (והיקרים) ביותר, בגלל הלימוד היסודי והמעמיק. והכי חשוב, בגלל הפרקטיקה המעשית והשפשוף. בנוסף לכל סיעור מוחות מתייחד גם בעזרה הבלתי נדלית ובמסירות אינסופית לתלמידות.
שרה זכריהו סטודיו עצמאי טופ
בכל מקום שהגעתי חטפו אותי בזכות תיק העבודות המרשים שהכנתי ב'סיעור מוחות' התיק הזה הוא עדות לכל הכלים והידע המקיף שקיבלתי.
גיטי זולדן עופרה שמעוני
המסירות והמאמץ ש'סיעור מוחות' משקיעים להכניס לשוק שכל כך עמוס היום, הוא מדהים וממש לא מובן מאליו. למדתי בסיעור מוחות 3 שנים, כיום אני עובדת בסטודיו גילי כהן, כמובן עבודה שסיעור מוחות סידרו לי, המעסיקה שלי אומרת שבבואה לחפש עובדת, המקצועיות והרמה הגבוהה של בוגרות סיעור מוחות שנחשפה אליה לא קיימת בשום מקום אחר.
ציפי גליק גילי כהן
'סעור מוחות' נתן לי כלים לצאת לדרך, להשתלב בשוק העבודה ולהקים משרד מצליח ומשגשג!
בתיה וקסברגר פרסום עצמאי קפאין
הלימודים ב'סיעור מוחות' נתנו בי את המוטיבציה והאמונה שאפשר להגיע רחוק
רוחמה בלוך אגס בראשית
מי שלומדת במקום הטוב ביותר בסוף עובדת עם הטובים ביותר. מיד בתום הלימודים 'סיעור מוחות' דאגו לי לעבודה אצל אייל גור. נתנו לי הזדמנות לעבוד ללא נסיון רק בגלל שאני בוגרת 'סיעור מוחות'!
מלכי דבורץ אייל גור קריאייטיב
'סיעור מוחות' הוליד בי חלום. להבין שאני יכולה לשלב בין להיות אמא לאשת מקצוע מצליחה ומפרנסת. תוך כדי לימודים סיעור מוחות סידרו לי משרה מכבודת בצ'יק צ'ק ובד בבד ממשיכים להפנות אלי עוד עשרות הצעות עבודה.
רחלי מנחם צ'יק צ'ק
רוצה לומר תודה גדולה לסיעור מוחות.על חממה מקצועית מושלמת.כתלמידה של מספר קורסים, אני רוצה להודות על מקצועיות ללא פשרות, תכנים מוקפדים ומושלמים, כל קורס היווה בעבורי מקפצה מקצועית משמעותית.היחס החם, האווירה והאכפתיות תרמו לאווירה הכיפית ולחוויה. תודה גדולה לגב' מרים שרביט על ליווי ותמיכה בימים ובלילות הרבה מעבר לקורס ולשעות.
ברוריה פלקסר סטודיו עצמאי
סיעור מוחות - ממש כמו הסלוגן - לאן שתרצי להגיע. כשאני בוחנת היום את התהליך שעברתי, אני יודעת, שהמפה שורטטה כבר בסיעור מוחות. והיעד? עוד יתכן שהרבה יותר רחוק ממה שהם עצמם חשבו שאפשר להגיע...
שרי פינקוסוביץ יוצרת ומפיקה מגזין אמא פלוס
הליווי והתמיכה של הצוות לאורך הלימודים וגם אחריהם זו תופעה לא רגילה
חוי גלנץ סטודיו עצמאי גלנץ
הייתי ילדה בריאה על שתי רגליים ואז חליתי בלוקמיה 'סיעור מוחות' קיבל אותי במאור פנים. היה מאוד עצוב וקשה רוב מקומות הלימודים ששמעו שאני בכסא גלגלים לא ששו לקבל אותי אבל בסיעור מוחות המקום הטוב ביותר ללימודי עיצוב ופרסום קיבלו אותי במאור פנים זאת היתה תחילת החוויה... לאורך כל הלימודים התחשבו במצב שלי וכיום אני עובדת בסטודיו עצמאי משלי. תודה.
חיה מרים בוים סטודיו עצמאי
סיעור מוחות, מקום להתגדל בו מעבר לרמה הלימודית הגבוהה, האווירה במקום, החוויה הלימודית, הליווי האישי והמיצוי העצמי עד לניצול כל היכולות. בסיעור מוחות לא נחו ולא שקטו לרגע עד שמצאו עבודה שתתאים לי ולרמתי. אין לי ספק שזו היתה בחירה הכי נכונה ללמוד בסיעור מוחות
פניני שטארק פרסום פידבק
בשום מקום בעולם, לא הייתי מצליחה להגיע לרמת עיצוב כזו. קיבלתי ידע, כלים ואפשרויות שמקפיצים לי את העבודות למקום אחר. גם עכשיו, אני עדיין מתגעגעת לחוויית הלימודים. כיום, אני עובדת בסטודיו אישי מהבית.
גיטי זייבלד סטודיו עצמאי מדליה
הלימודים היו פשוט חוויה, לימודים ברמה אחת מעל כולם. נדיר שכבר בזמן הלימודים מצאו לי עבודה!
חיהלה הירשנבוים מותג בפרסום
'סיעור מוחות' הוא בית היוצר של 'פרסום אחת אחת' את הקמפיין הראשון שלי עשיתי כבר במהלך הלימודים,הטעם המתוק שלו נשאר גם אחרי עשרות קמפיינים...
חוי מלאך פרסום אחת אחת
גרפיקאית 'תוצרת סיעור מוחות' מבוקשת היום מאוד בשוק העבודה. הלימודים בסיעור מוחות הקפיצו ומקצעו אותי בצורה שלא תאמן. נתנו לי מעוף עם כללים וכלים.
שיינדי גולדצוייג סטודיו עצמאי
השמים הם הגבול. לבוגרות סיעור מוחות יש קו אחר, גבוה, קראייטיבי, מעיז, נחוש ונכון. נושמים עיצוב בשיעורים, באוויר ובאוירה. מיטב המרצים, הגדולים בתחום. וליווי מדוקדק ומוקפד בשאיפה אל המקסימום. אני מלאה בהכרת הטוב, קיבלנו מעל ומעבר. מרגישים את ההשקעה ואת הנחישות שלך, מרים, להגיע למקסימום. הנחת לנו יסודות ברזל בעיצוב, עיצוב נכון וקולע, חזק ועובד! לא פלא שבוגרות סיעור מוחות משובצות במשרדים המובילים, תודה שבזכותכם גם אני שם.
ברוריה אוחיון סטודיו עצמאי מאסטר

את מוזמנת להצטרף להצלחה

לפגישת ייעוץ מלאי את פרטיך ואנו נחזור אליך:)


    דילוג לתוכן