לוגו עם כיתוב Google Plus Facebook Pinterest twitter instagram whatsapp mail
/

Art Direction
Branding &

המסלול הגבוה ביותר בעולם התקשורת החזותית שאחריו תוכלי להשתלב בכל עסק ולנהל לקוחות נחשבים בתקציבי ענק. בקורס תחשפי למתודות ושכלול תהליכי החשיבה הקונספטואלית ולטכניקות הכי חדישות ומעודכנות בעולם המדיה והטכנולוגיה. כאן תקבלי את כל הכלים ותלמדי את כל האפשרויות בתוכנות: illustrator ,indesign ,photoshop

לפגישת יעוץ והרשמה
לעבודות נוספות

Art Direction & Branding

תוכנית הלימודים

קיים מעבר מטושטש וחד בין הפלנינג לביצוע, שם יושב הארטדיירקטור, זהו מקצוע שיש בו הבנת הקונספט והרעיון לצד הבנת הויז'ואל והצבע והטמון בו.

40 מפגשים 220 שעות 4 ש"א כל מפגש שנה

פיתוח חשיבה קונספטואלית וקריאייטיב

המתודות הנלמדות בקורס הן הבסיס לתהליכי חשיבה עיצובית וביחד הן מאפשרות חשיבה רחבה וחדשנית שתוביל לעיצוב איכותי, יצירתי ואפקטיבי.

בקורס יילמדו מתודות וטכניקות שמהוות מנוע וצמיחה בעסקים. עיצוב טוב הוא עיצוב שעובד, עיצוב שעובד מקורו בתהליך מחקר וחשיבה מדויקים ובתוספת קריאייטיב הוא יוצר גם הנעה לפעולה.

Branding וזהות מותגית

ספר מותג הוא נכס לכל עסק בשלבי ההתפתחות וההתהוות. בקורס נלמד את יסודות השפה המיתוגית לענפיה השונים.

בקורס תעברי תהליך של יצירת ספר מותג מבוסס ומקיף לזהות מותגית יציבה ע"פ התאוריה העכשווית של cross platform design – יישום עיצוב חוצה פלטפורמות - מיתוג שמותאם לעולם הפרינט והדיגיטל, בכל הפלטפורמות העכשוויות והעתידיות. בקורס נלמדות שיטות וטכניקות מסורתיות ומתקדמות לייצור טיפוסי לוגו מקצועיים קלאסיים וחדשניים.

שפה עיצובית והשראה

בעולם הגדול נוצרות שפות חדשות בכל שנה, השפות הן תוצר של השראות השאובות מתולדות האומנות והעיצוב, ומותאמות לזמנים ולקצב השתנות העולם והאירועים.

לסיעור מוחות יש דופק רגיש מאד לשפות המשתנות והמתחדשות בעולם הגדול, כל שפה חדשה מיובאת מיד לסיעור מוחות, נחקרת ונלמדת על בוריה. בקורס נלמד לזהות שפה, ללמוד אותה ע"פ השראות, לדעת לייצר אותה ובעיקר להתמיד בה.

טיפוגרפיה למתקדמים

היכרות עם עולם הטיפוגרפיה המתקדם ובקיאות מקסימלית בכללי הטיפוגרפיה.

אין עוד תחום שמגובה בכל כך הרבה כללים כמו עולם הטיפוגרפיה, רק מי שבקיא בכללים יכול לשבור אותם ולקבל טיפוגרפיה אומנותית נכונה ומקצועית. בקורס יילמדו לעומק הכללים, השבירות והטרנדים החמים שמתחדשים מידי שנה.

עימוד וגריד ומתקדם

בקורס נלמדים שיטות חדשניות ליצירת גרידים שמאפשרים לקורא לצוד מידע.

עולם העימוד המסורתי יישאר לעולם הבסיס האמיתי ליצירת חומר קריא ולהבנת הטקסט ע"י הקורא, אך יחד עם הציוויליזציה והאוטוסטרדה של קצב החיים, משתנה אופי הקריאה ואיתו גם כללי העימוד מתחדשים ולובשים צורות חדשות.

אינפוגרפיקה ו-FLAT DESIGN

הדור המתקדם של עולם התקשורת החזותית.

שיטת עיצוב מינימליסטית להעברת מידע כך שהוא ייקלט באופן אוטומטי. בקורס נלמדת ביסודיות התאוריה שעומדת מאחורי העיצוב האינפוגרפי. נעסוק במידע, כרזות, קמפיינים, מפות, עיצוב אייקונים, ועיצוב חומרים למצגות אינפוגרפיות.

Photshop למקצוענים

כל השיטות והכלים הכי מתקדמים בגרסה הכי עדכנית.

ביצועים חדשים ומפתיעים, מקצוענות וקיצור תהליכי עבודה שימושיים ומעשיים לבניית מברשות, רקעים, מעברים, עיבודי תמונה, פוטומנטאז', השראות ודרכי עבודה. שיטות מתקדמות ומהירות לצריבת אובייקטים מורכבים כגון: שיער, זכוכית ועוד. טריקים, קיצורים ותהליכי עבודה נכונים למקצוענים בלבד.

Gif Animation

אנימציה בפוטושופ, כבר לא רק תוכנה לעיבוד תמונה.

יצירת פריימים לאנימציה שתכניס תנועה לעיצוב המושלם שלך בכלים ובפקודות המוכרים לך בתוכנת פוטושופ. חלון שלם של אפשרויות שיתנו לך יתרון כמעצבת! האנימציה תוכל לשמש למגוון שימושים כמו באנר פרסומת עם תנועה, טכניקה מתקדמת שתהפוך אותך כמעצבת ואת התמונה הסטטית שלך לאקסטרה פלוס.

תלת מימד והדמיות מוצר

טכניקות ליצירת הדמיות והבנת מושגי אור וצל.

הפיכת חד מימד לתלת מימד ע"י יצירת פרספקטיבה, איזומטריה ועבודה נכונה ומדויקת עם אור וצל, מיתוג אריזות והבנה בעיצוב מוצרים, יצירת סט מוצרים מאפס. היכרות עם חלון תלת מימד של פוטושופ, יצירת טקסט תלת מימדי בסביבה תוך הקפדה על שילוב נכון של טקסטורות, שמירה על כוון מקור האוור, ויצירת תחושה ריאליסטית לטקסט.

Indesign מתקדם ואינטרקטיבי

כל הכלים וכל הכללים של עבודה נכונה ומהירה.

בניית קובץ אינדזיין מאפס עם כל הטריקים והטיפים של המקצוענים, שימוש מקסימלי בפונקציות ובפקודות הקיימות בתוכנה, חיפושי Grep מתקדמים שייקלו עליך את תהליך העבודה, יצירת קובץ אינטרקטיבי והכנת תיק עבודות באנדיזיין.

את מוזמנת להצטרף להצלחה

לפגישת ייעוץ מלאי את פרטיך ואנו נחזור אליך:)

    דילוג לתוכן