לוגו עם כיתוב Google Plus Facebook Pinterest twitter instagram whatsapp mail
/

אפיון עיצוב
ובניית אתרים

מעצבת, רוצה להשתדרג? התקדמי עכשיו לעולם הדיגיטל! הקורס שיהפוך אותך לרלוונטית, יתן לך קידום תעסוקתי משמעותי, ויקנה ידע ושליטה נרחבים במגוון רב של מקצועות ותחומי עיסוק מבוקשים, עם אפשרות להשתלב בהיי-טק, בחברות סטארטאפ, דיגיטל ועוד.

לפגישת יעוץ והרשמה
לעבודות נוספות

אפיון עיצוב ובנית אתרים

תוכנית הלימודים

הקורס היחיד והמקיף שנבנה במיוחד למעצבות שרוצות להרוויח הרבה יותר

הקורס שיקנה לך יכולות טכניות חדשניות, חשיבה אסטרטגית והבנה עמוקה של אפיון, עיצוב חווית משתמש

מטרת הקורס לאפשר לך להכנס לעולם Product design בחברות הגדולות או לפתוח עסק עצמאי בתחום.

הקורס מתמקד באפיון ועיצוב מערכות ואפליקציות, וכולל למידה פרונטלית, קורסים דיגיטליים ומנטורינג אישי.

יסודות העיצוב הדיגיטלי

איך ניגשים לאתר ואפליקציה החל מטיפוגרפיה דרך קומפוזיציה, טרנדים ועוד.

המעבר מפרינט לדיגיטל

הבנת הייחודיות והשוני בעיצוב לסביבה דיגיטלית

צבעים דיגיטלים, רזולוציה, שוליים, גריד, פונטים, סוגי תוצרים, מסכים, תוכן דינמי, סקירת טרנדים בעיצוב הדיגיטלי, כיצד מעצב מתייחס למסמך האפיון וכיצד הוא מעביר תוצרים לתהליך הפיתוח.

מבוא לחווית משתמש UX

מהי חוויית משתמש ומה משפיע עליה?

אבני הבסיס של חוויית המשתמש האופטימלית: שמישות, שימושיות, נגישות, הנאה, אסתטיקה, זמינות ושליטת משתמש. נדון לעומק בעקרונות מתקדמים בחוויית המשתמש, כמו שבירה, שמירה של קונבנציות, עקביות, גמישות ופשטות, הסיבות להשקעה בחוויית משתמש טובה (ROI).

מחקר מקדים UX Research

שלב המחקר ככלי קריטי להצלחה שלנו כאנשי מקצוע

שימוש נכון בכלי המחקר השונים, יחשפו צרכים, בעיות ופתרונות עוד לפני התחלת תהליך האפיון. כלי-מחקר חכמים המשפרים ומבטיחים את הצלחת האפיון. בשיעור נלמד מדוע מחקר הוא חיוני לתהליך היצירה וכיצד ניתן בעזרת מחקרים שונים לשפר ואף להבטיח את הצלחת הממשק.

כללים לחוויית משתמש אפקטיבית

כללי יסוד המבטיחים חוויית משתמש טובה ואפקטיבית

סיפוק הגולשים ואופטימיזציית תכנים לסריקה, מציאת האיזון הראוי בין ריבוי פיצ'רים לבין ניטרול, כללי יסוד המבטיחים חוויית משתמש טובה, אפיון מבנה אפקטיבי של מסכים, התאמת הממשק למודלים מנטליים, הנעת משתמשים לפעולה, סיפוק מיידי של המשתמשים, צמצום טרחה וחיכוך, התאמת תכנים לסריקה ועוד.

אפיון ממשק מבוסס דפדפן

כדי לאפיין נכון לסביבת הדפדפן חשוב להכיר את המגבלות והחידושים

הדפדפן הוא הסביבה הטבעית לממשקי web. הכירות המגבלות הטכנולוגיות של הממשק בסביבת הדפדפן, כמו גם יכולות חדשות שההתפתחויות הטכנולוגיות מעמידות לרשותנו, התנהגות הגלילה ו-Foldline, פתרונות להתאמת ממשקים לרזולוציות שונות ועוד.

תהליכים קוגניטיביים ומגבלות תפיסה

מגבלותיו של המשתמש וכיצד הוא חווה את המפגש עם מערכות המידע

הבנת מגבלותיו של המשתמש, והאופן בו הוא מפענח וחווה אינטראקציה עם מערכות מידע בכדי ליצור ממשק אפקטיבי, בנייה נכונה של היררכיית תכנים ושימוש בעקרונות מבוססים מחקרית כמו פסיכולוגיית הגשטלט, תאוריות עיבוד מידע, Hick's Law ותפיסה מרחבית, מסייעים למשתמש להתמודד עם עומס תוכן ועוזרים להניע לפעולה.

ארכיטקטורת מידע

תכנון וארגון המידע והכרת הנתיבים הקריטיים שעוזרים לתת מענה למשתמשים

תכנון וארגון ארכיטקטורת המידע הוא אחד הנושאים החשובים והמורכבים ביותר בתהליך האפיון. יצירת מערך ניווט ומבנה מסכים אינטואיטיביים יאפשרו למשתמשים לאתר תכנים ולבצע פעולות בפשטות ובמהירות. לשם כך נדרש מחקר מקדים והיכרות מעמיקה עם Design Patterns and Best Practices. שיטות מחקר, מודלים לפיצוח ארכיטקטורות מידע הבנת הנתיבים הקריטיים שיעזרו לנו לתת מענה לקהל המשתמשים.

טרנדים ומקורות השראה

היכרות עם מקורות השראה והבנה מהו טרנד

טרנד הוא אופנה חולפת. מתי כדאי לאמץ ולזנוח טרנדים בעולם העיצוב. מתי כדאי לעלות על הגל ומתי לרדת? סקירת שלוש החברות המשפיעות ביותר בעולם בתחום עיצוב חוויית המשתמש. מהיכן מקבלים את מקורות ההשראה שלנו, וכיצד להשתמש בהם.

סביבת הסלולר

חוויית משתמש למובייל ולטאבלט

האפיון הסלולרי הוא חלק בלתי נפרד מהאפיון לסביבת ה- web. תהליכי האפיון בסביבה הסלולרית לפלטפורמות הסמארטפונים השונות iPhone, Android. ממשקים חדשניים בעולם הסלולר והטאבלט ותהליכי הגירה מה-web לסלולר, ההיסטוריה של המכשירים ואת השימוש בהם. כיצד ניתן לייצר חוויית משתמש נכונה למכשירי המובייל והטאבלט.

עיצוב רספונסיבי

שיטות עבודה ותרגול חי עם שיטת עבודה מנצחת

עיצוב רספונסיבי היא השיטה הנפוצה ביותר היום ליצירת מוצרים דיגיטליים. ועדיין, מעטים מבינים באמת את השינוי הגדול שנעשה במתודולוגית העבודה ואת עקרונות העיצוב והאפיון החדשים. העקרונות המנחים בעת אפיון מוצר רספונסיבי, נקודות השבירה וכיפוף העיצוב, עיצוב רספונסיבי מול אדפטיבי, המתודולוגיה ותהליכי העבודה החדשים ועל ההתממשקות עם הפיתוח.

אינפוגרפיקה

כלי אסתטי ושימושי להעברת מידע בעידן הדיגיטלי

הבנה של חוקי האסתטיקה מייצרת מסמכי אפיון טובים, ברורים ונכונים יותר. כיצד להשתמש בכלי האהוב והנפוץ ביותר היום להעברת מידע - האינפוגרפיקה (והאינפוגרפיקה האינטרקטיבית כאשר מדובר במסכי מגע), היכרות עם סוגים שונים של אינפוגרפיקות, חשיבה אפיונית שתעזור להשתמש באינפוגרפיקות כחלק מסט הכלים.

אומנות המכירה האלקטרונית

הכללים לייצר חוויית קנייה מוצלחת בכל פלטפורמה

אתרי מסחר ותהליכי מכירה באינטרנט הפכו לחלק מוביל ומרתק בתחום חוויית המשתמש. כללים המאפשרים לייצר חוויית קנייה מוצלחת בכל פלטפורמה - סלולר, טאבלט ו- Web. טעויות נפוצות בתחום ומנגד אתרי הקניות המבריקים המובילים בעולם. היכרות עם המודלים המנטליים של לקוחות דיגיטליים וההבדל בין חוויית קנייה אונליין לחוויית הקנייה המסורתית.

בדיקות שמישות ושיטות לתיקוף ממשק

שיטות המחקר לבדיקת הממשק וכלים המעשיים לביצוע הבדיקות

שיטות לבדיקות ממשק: מעקב עכבר, מעקב עיניים, אבות טיפוס, A/B Tests, ראיונות עומק. היכרות עם הכלים שעומדים לרשותנו לכל בדיקה ואת הדרכים הנכונות להשתמש בהם. בין השאר נלמד על בדיקות כמותניות (סטטיסטיות), בדיקות איכותניות ובדיקות מומחה.

סדנת Design Sprint

פתרון בעיות עסקיות מורכבות באמצעות 5 ימים או פחות של חשיבה צותית משותפת.

עבודה עם Design system

שיטות עבודה ותרגול חי עם שיטת עבודה מנצחת.

תוכנת XD

תוכנת הדור החדש של Adobe לעיצוב ואפיון מסכים אינטראקטיביים.

תוכנת Figma

תוכנת אפיון ועיצוב ממשקים המאפשרת עבודה קלה ונוחה ליצירת פרוטוטייפ. העבודה מתבצעת בענן בדפדפן מכל סוג מחשב, ומאפשרת עבודת צוות.

קורס בנית אתרים הינו קורס BASIC שנותן ידע בכל המרכיבים העיקריים לבנית אתר

עולם הדיגיטל רחב ומשתנה מיום ליום, קורס זה מכין אותך אליו ומקיף כלים רבים אך אינו מקיף את כל הכלים המצויים בשוק אותם תוכלי לקבל בקורס המתקדם.

HTML5 ו-CSS3 למעצבים

מעיצוב לאתר אינטרקטיבי - HTML5 CSS3 DREAMWEAVER

בניית אתר מהיסוד באמצעות תוכנות DREAMWEAVER ו-NOTEPAD, כתיבת קוד 5HTML, עיצוב בשפת CSS3, דגש רב על בניית קוד נקי, תקני ועדכני, לפי תקן W3C.
מבוא והיכרות עם מושגי בסיס מעולם האינטרנט, מבנה תגיות HTML5, מאפיינים לתגיות, תגיות היסוד של HTML5, מבנה סטנדרטי של מסמך קוד שפת CSS3, עבודה תקנית על קוד ותיקיית אתר, המרת עיצוב אתר לבניה, תגיות המבנה והתוכן של HTML5, מאפיין class / ID, סדרי עדיפויות של הגדרות עיצוב, ייחוס משפחתי לתגיות. ייעול, קיצור וניקיון קוד CSS, בניית פריסה של דף אינטרנט, מיקום אלמנטים בדף אינטרנט, מיקומים מיוחדים לאלמנטים בדף אינטרנט, בנייה עיצוב טפסים, בניית תפריטים - כולל תפריטים נגללים, עיצוב תפריטים, נושאים מתקדמים בCSS3, הטמעת פונטים בדף אינטרנט, בניה רספונסיבית, פרויקט סיום והעלאת אתר ודף נחיתה לאוויר.

גריד Bootstarp

בניית אתרים המותאמים לתצוגה מכל סוגי המכשירים ושימוש בגריד בוטסארפ

שימוש בפלטפורמה המתקדמת ביותר בוטסטראפ. בניית גריד, תפריטים "מתכווצים", גלריות, עיצוב כפתורים, יצירת חוויית גלישה סלולארית. כל אלו תוך שימת דגש על ניווט, גלילה ומחוות מגע.

WORDPRESS מערכת ניהול תוכן

לימוד יסודי ומקיף של מערכת ניהול התוכן המובילה והפופולארית ביותר

שרתי אינטרנט - הגדרות ומושגים, חוות שרתים, דומיין, אחסון, שרת מקומי, עבודה עם שרת מקומי - התקנת xamnpp והתקנת וורדפרס, הכרות עם מערכת הניהול וורדפרס - ניהול תפריטים, התקנת תבניות, עמודים, קטגוריות ופוסטים, עורכי תוכן, ניהול משתמשים, שימוש בודג'טים, גיבוי אתר והעברת אתר ממחשב למחשב/שרת - תרגול המיומנות, פלאגינים - התקנה והגדרה התקנת פלאגין contact 7 לטפסים, שליטה ועיצוב טפסים מורכבים בעזרת css, תבניות פוג'ו -הכרות עם הבילדר של פוג'ו ואפשרויות ההתאמה האישית, התקנת תוספי פוג'ו - פונטים, טפסים, עבודה עם מצגות וגלריות, עבודה עם מצגות וגלריות, Slider revolution - התקנה ועבודה, אתרי One Page, פרוייקט סיום והעלאה לאויר.

Animate Flesh

תוכנת האנימציה הדו מימדית המתקדמת ליצירת הנפשות ובאנרים

סקירת היסטוריית השימוש בתוכנה ודוגמאות, שימושים ועדכונים לגרסה העדכנית, הכרת מסכי התוכנה, כלי ציור ויצירה הייחודים לתוכנת פלאש, ייבוא חומרים - מתוכנות אילוסטרטור ופוטושופ, יבוא סאונד, אנימציה קלאסית - frame by frame, אנימצית Shape, יצירת סימבולים ושימוש בשכבות, אנימצית classic tween, אנימצית motion tween , שימוש במסכות אנימציה מתקדמת - יצירת אנימציה פנימית וטיפים לשימוש בתוכנה, שינויי גודל, שמירה וייצוא לפורמטים שונים.

אתרי eCommerce

אפיון עיצוב ופיתוח. כיצד להקים אתר מכירות אונליין בעזרת WooCommerce - שהינו פתרון ה- eCommerce הפופלארי ביותר ב-WordPress, והינו תוסף חינמי המאפשר מכירה של מוצרים.

סקירה פלטפורמות מסחר אלקטרוני מובילות להקמת אתרי e-Commerce היתרונות והחסרונות של המערכות הסגורות והפתוחות (Open Source) הפופולאריות בעולם. אפיון תהליך הרכישה בחנות: עמוד מוצר, סל קניות, חשבון, סליקה ועוד. התקנה של WooCommerce ותהליך הגדרות החנות ב Wizard סוגי המוצרים, תשלום ומשלוח, הפעלה והתקנת הרחבות למערכת. סקירה של איזורי החנות שנוספו לאתר עם התקנת WooCommerce. ניהול מוצרים מלאי, משלוח, מחירים, מבצעים, מוצרים משלימים ו-וריאציות מוצר (צבע, מידה) תמונות, גלריות ותכונות נוספות. Single Product יצירה ועיצוב עמוד מוצר. אפשרויות תשלום, שדות ופוסטים מותאמים אישית.

כלים נוספים - EXTRA TOOLS

כל מה שצריך כדי לגרום לאתר לעלות לאויר

העלאת אתר לאויר, כולל הידע הנדרש לרכישת שטח איחסון ודומיין.
התנהלות מול לקוח ותחזוקת אתר בסיסית.

את מוזמנת להצטרף להצלחה

לפגישת ייעוץ מלאי את פרטיך ואנו נחזור אליך:)

    דילוג לתוכן