לוגו עם כיתוב Google Plus Facebook Pinterest twitter instagram whatsapp mail
/

מולטימידיה עריכה
וצילום וידאו

במהלך הקורס תפתחי חשיבה תואמת מסך, תלמדי את יסודות התסריט, הבימוי והצילום, תבני תיק הפקה, ותוכלי ליצור בעצמך את הסרט המושלם! הקורס יועבר על ידי מרצים מקצועיים, המומחים בתחום תעשיית הקולנוע הישראלית. הדגש בקורס יינתן על טכניקה בשילוב עיצוב ורעיונאות, שיחדיו יוצרים את התוצר המוגמר.

לפגישת יעוץ והרשמה
לעבודות נוספות

מולטימדיה עריכה וצילום וידאו

תוכנית הלימודים

הקורס שיפתח לך צוהר אל עולם קסום ועתידני

28 מפגשים 224 שעות 8 ש"א כל מפגש שנה

Premire Pro

התוכנה האידיאלית לעריכת וידאו

ממשק התוכנה, כלים מקצועיים לעריכת סרט איכותי, עיבוד חומרי גלם והפיכתו לסרט מקצועי ומתקדם, מושגי יסוד בעריכה דיגיטלית של וידאו, דגימת חומרים אל המחשב, שימוש בחלון התזמון (Time Line), סוגי ״חיתוכים״ ושיטות עריכה מתקדמות, שילוב גרפיקה, תמונות וסאונד, שילוב אפקטים ומעברים, הוספת מלל, ייצוא סרט נכון ואפקטיבי ללקוח, יצירת דיסק DVD עם תפריט מקצועי.

למה ללמוד את תוכנת After Effects?

"הפוטושופ של הסרטים", זהו שמה של After Effects בעגה המקצועית בכל העולם

קשה שלא להבחין במגמות העידן הדיגיטלי שאנו חיים בו. הסרטים והפרסומות הופכים לחלק בלתי נפרד מארגונים וממוסדות בקהילה. כך שבשנתיים האחרונות גדלה המגמה של דרישה לסרטים איכותיים בעלי פתיחים מקצועיים, שניתן ליצור רק עם After Effects.

After Effects בסיס

התוכנה שתהפוך כל סרט מאוסף של קליפים לעיבוד עם חותם אישי

שינוי מאפייני אנימציה, שילוב בין תוכנות, שינויי זמן מורכבים, יחסי הורות, גלריות אנימציות, מסכות, וקטורים ושכבות צורה, גלריות אפקטים מקצועיות, עבודה נכונה עם chroma key, כלי הבובה, מצלמות ותאורה, קומפוזיציה של תלת-ממד, עקיבה וייצוב, אנימציות מקצועיות בפרסומות ופתיחים, מערכת תיקוני צבע, ציור על גבי וידאו, עבודה עם מברשת הרוטו, יצירת אנימציה עם ביטויים, שילוב פלאגינים.

After Effects מתקדם

ניו מדיה Plug-in 3D Elements

עבודה עם תלת מימד מתקדם בתוך אפטר אפקט, plug-in 3d element , ייבוא של אובייקטים תלת מימדיים, חומרים וטקסטורות, אנימציה תלת מימדית, הקניית כלים ליצירת עולמות תלת-ממדיים, שילוב וידאו ואנימציה, סידור אלמנטים במרחב, אומנות התאורה, מצלמות תלת מימד, פלאגינים מקצועיים לתלת-ממד כמו: ,trapcode particular Video Capture particles (חלקיקים), בניית כותרות פתיחים וסיומים, התייחסות לקומפוזיציה.

Photoshop לעורכות וידאו

חמישה מפגשים מתנה! חובה לכל עורכת וידאו

גודל ורזולוציה, שכבות, בחירה ועריכה, צריבות, מסיכות, טקסטים, אפקטים, פילטרים, התאמות, תיקוני תמונות, ייצוא ושילוב בוידאו.

יסודות העיצוב

קורס יסודי ומקיף חובה לכל עורכות הוידאו

מתוך ניסיון עם השוק ודרישות החובה ללמוד קורס עיצוב. כל הכלים שיהפכו אותך להיות עורכת וידאו מיוחדת ושונה, טיפוגרפיה, קומפוזיציה, תורת הקווים, תורת הצורות, תורת הצבע, חללים, חשיבה יצירתית, כלים לרעיונאות ועוד.
בתוספת תשלום במחיר מיוחד למשתתפות הקורס.

צילום וידאו

הקניית עקרונות תיאורטיים ומעשיים בצילום וידאו

הבניית תשתית מושגית ושפה מקצועית. הגדרת שלושת הרבדים שהצילום עוסק בהם. בנוסף היכרות עם בחירת אמצעים ויזואליים לבניית הדרמה, שטף הפעולה ועלילת הסרט באופן המתאים ביותר לכוונותיה של הבימאית, סוגי מצלמות ופורמטים, היכרות והפעלה בסיסית של המצלמה והאביזרים הנלווים, כיוון ועבודה עם העינית, עבודה עם מוניטור נייד, נוהלי טיפול, אחזקה ובטיחות בציוד המצלמה.

מסך ירוק

איך עובדים נכון עם מסך הקסם של עולם הצילום

יכולות המסך הירוק, שילוב האפקטים בצילום במסך ירוק בכל סוגי הסרטים, תאורה למסך ירוק, הכנת מסך ירוק מחוץ לסטודיו.

בימוי והפקה

כל השלבים ליצירת הסרט המושלם

פיתוח השפה המקצועית והכוונתה למדיום המתאים, חשיבות הקומפוזיציה של הפריים ושפת המצלמה ככלי לספר סיפור, בימוי ותזמון סצנה, פיתוח יכולת הצגת רעיון באנימציה, שילובו של הסטורי-בורד בתהליך ההפקה הכולל - תוך הקניית כלים מעשיים הנדרשים לתחום ההסרטה, הבימוי וההפקה.
במהלך הקורס תלמדי מהם תהליכי ההפקה, משחק מול מצלמה, שיטות משחק מגוונות - המשמשות שחקנים מקצועיים.

הפקת פרויקט

יוצאים לדרך - הפקת פרויקט בלווי אישי עם כל המומחים

הפרויקט כולל תחקיר, כתיבת תסריט, הכנת תיק הפקה, ליהוק שחקנים, יציאה לימי צילום והפקה מודרכים, עריכה ותוצר מוגמר ומלוטש.

את מוזמנת להצטרף להצלחה

לפגישת ייעוץ מלאי את פרטיך ואנו נחזור אליך:)

    דילוג לתוכן