לוגו עם כיתוב Google Plus Facebook Pinterest twitter instagram whatsapp mail
/

איור דיגיטלי

קורס ייחודי ומקיף שייתן לך מגוון של טכניקות וכלים. הקונספט של הקורס יהפוך אותך למאיירת עם אופי ועם אמירה. המהפכה הדיגיטלית לא מדלגת גם על תחום האיור. תחום שהיה כל כך מזוהה עם הבעה טבעית וישירה, עובר גם הוא דיגיטציה. כיום, כל מאיירת מתחילה כבר יודעת, כי על מנת להשתלב בעולם האיור היא חייבת לעבור לאיור הדיגיטלי.

לפגישת יעוץ והרשמה
לעבודות נוספות

איור דיגיטלי

תוכנית הלימודים

כל התוכנות וכל המומחים שיהפכו אותך למאיירת דיגיטלית עם אופי

33 מפגשים 132 שעות 4 ש"א כל מפגש שנה

יסודות וסגנונות באיור ידני

כלים מעשיים והיכרות עומק עם עולם האיור

אמנם עם המהפיכה הדיגיטלית האיור המסורתי הולך ונעלם, אבל עדיין חובה על כל מאייר להתנסות באיור ידני ולהכיר מקרוב את המושגים הבאים: טכניקות ברישום ובאיור ידני, הבנת מושגי אור וצל, פרספקטיבה, קומפוזיציה, סוגי קוים, סוגי קנבסים וניירות, היכרות מעמיקה עם עולם הצבע. כל זאת נלמד ביסודיות תוך פיתוח סגנון והבעה אישית.

Manga Studio

התוכנה שתשדרג לך חווית היצירה והציור

תוכנה לציירים בכלל ולצייר הקומיקס בפרט. התכונה כוללת מגוון כלים רחב ומגוון המאפשר ליצור עבודות ברמת גימור גבוהה. שימוש נכון בתוכנה, הרגלי עבודה, כלי העריכה, כלי הצביעה, סרגלי פרספקטיבה, שימוש בתבניות, שימוש בתלת מימד, כלים ליצירת משבצות קומיקס ועוד.

איור ב- Photoshop

כלים וטכניקות בתוכנה ייעודיים לאיור

היכרות עם תוכנת פוטושופ בכלל ועם הכלים המיועדים למאיירים בפרט, מאיור ידני לאיור דיגיטלי, עבודה עם עט דיגיטלי, טכניקות ושיטות של מומחים, לימוד ושיפור טכניקות במספר סגנונות של ציור דיגיטלי, רישום בקו ספונטני, קו דיגיטלי, עבודה בצבע, בחירה נכונה ומדויקת של צבעים, קיצור תהליכי עבודה, עבודה עם טקסטורות ופילטרים, עבודה בשכבות, עבודה בצבעי שמן.

ArtRage

התוכנה האידיאלית והידידותית למאיירים

הכרות עם סביבת עבודה ידידותית למאיירים, התייחסות לפרספקטיבה, נקודת מגוז, הצללות והבהרות אור וצל, שילוב אלמנטים מתוכנות אחרות , עיבוד בסגנון ראליסטי, כולל הצללה ומעברי צבע, הבנת פורטרט וקריקטורה.

כלים נוספים ופרויקט גמר

כלים וכללים שיתנו לך את הטאצ' הסופי של מאיירת עם אופי

סגנונות באיור, אמנות קונספט ייחודית ומודרנית בטכניקות מתקדמות, מהו קיטש בכלל? ומה זה קיטש באומנות ובאיור, "רדי מייד" באיור, טיפים מעשיים לאיך לעשות כסף מאמנות. בקורס תבני תיק עבודות פרקטי ומעשי איתו תוכלי להרשים כל מעסיק.

את מוזמנת להצטרף להצלחה

לפגישת ייעוץ מלאי את פרטיך ואנו נחזור אליך:)

    דילוג לתוכן